باترنم مرغکان بیدار دل

          سال نود و سه را با هیجانهای پر افت و خیز مذاکرات هسته ای که گاه بازار را گیج می کرد . با ریزگردهای مهاجم که تنفس را بر بسیاری از عزیزانمان مشکل می کرد. با خشکسالی که چشمان مان را به دیدن آینده کم سو می کرد .باتورم فزاینده که موجودی حسابمان را کوچک و کوچکتر می کرد .با نمایش قساوت آدم نمایانی که سربریدن همنوع را نشان قدرت خود قلمداد می کرد تا دقایقی دیگر به سال 94پیوند می زنیم .

        اما بیرون از دوایر  نا خوش رنگ این روزهای زندگی آدمیان  .گیاهان و درختان با نسیم و باران.  چلچلگان قمریکان و گنجشکان با همجنسان خود خوش بروبیایی دارند !

    بیایید مانیز از طبیعت راه و رسم مهر ورزیدن را بیاموزیم.به قدر وسعمان از دنیای پیرامونمان  جای بهتری برای زیستن با هم بسازیم. نوروز این عید قشنگ انسان و طبیعت را به همه ی شما که این متن مرقع را می خوانید با همه ی دلم تبریک می گویم .

/ 12 نظر / 67 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مینا

بر شما هم خوش این سال خوش یمن..

عمه

شاعر : حافظ نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی چنگ در پرده همین می‌دهدت پند ولی وعظت آن گاه کند سود که قابل باشی در چمن هر ورقی دفتر حالی دگر است حیف باشد که ز کار همه غافل باشی نقد عمرت ببرد غصه دنیا به گزاف گر شب و روز در این قصه مشکل باشی گر چه راهیست پر از بیم ز ما تا بر دوست رفتن آسان بود ار واقف منزل باشی حافظا گر مدد از بخت بلندت باشد صید آن شاهد مطبوع شمایل باشی

عمه

سلام.سال نورامجددا تبریک میگم .انشالله درسایه الطاف خداوندی سربلندوسالم درکنارعزیزانت باشی[گل]

عمه

سلام...الحمدالله آغازخوبی بود.خب فعلا که مجرده بله باهمیم[گل]البته دیشب ازشدت دردمجبورم کردمسکن بخورم.انشالله شماهم خوب باشید.

عمه

سلام.خدابراتون حفظ کنه.پسریه نعمته[لبخند]

سارا

البته حمله ناگهانی عربستان به یمن رو هم اضافه کنید که از شنیدنش شوک شدم...

سارا

راستی عید شمام مبارک. انسان بودن و ماندن تمرین می خواد. چرا که به نظر من مثه زبان فرّاره.[نیشخند]

shahbaz

سلام خوبی

سيد

سلام سال نو مبارك. با آرزوي سلامتي و بهروزي [گل]